Hakkımızda PDF Yazdır e-Posta
Günümüz ekonomik gelişmeleri ve piyasa taleplerine doğru orantılı olarak büyüyen tavukçuluk sektöründe EGE kafes sistemleri ve ekipmanları olarak yerimizi almış bulunmaktayız.

EGE kafes deneyimli üretim kadrosu ile birlikte kafes piyasasında yeni bir seçenek oluşturmaktadır.

Üretim aşamaları planlama ve montaj konusunda 20 yılı aşkındır kafes piyasası içinde edinilen bilgi ve birikimlerimizi artık EGE kafes firmasının çatısı altında hizmetinize sunmaktayız.

Kafes sistemimiz kataloglarımızda da detaylı bir şekilde anlatıldığı gibi tam otomasyona sahiptir.PLC kontroller ile yürütülen yumurta üretimi ve yumurta toplama sistemimiz piyasadaki emsallerinden daha dengeli ve sağlıklı çalışmaktadır.

Kafes sistemimiz içinde sizlerin istekleri doğrultusunda ve kafes kapasitesine göre havalandırma ve ped sistemlerinin kurulumu
yapılabilmektedir.

Yine sizlerden gelebilecek talepler doğrultusunda sistem üzerinde en hızlı bir şekilde değişiklik yapabilme imkanımız her zaman için mevcuttur.

Sistemimiz içerisinde tavuk kafeslerimiz 3 gruba ayrılarak  klasik tavuk kafeslerı ,ab uyumlu zengınlestırılebilir / zengin kafes sistemleri ,  Civciv kafesleri ve Türkiyede ilk Otomatık Yumurta Toplamalı Bıldırcın Kafesleri yeralmaktadır.
 
 
 

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti, tüm ilişkilerimizde saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapı içerisinde olmak öncelikli hedefimizdir.

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları vizyonumuz; hizmet verdiğimiz sektörlerde, işini seven, Ege Kafes ailesine bağlı, yaratıcı, proaktif ve takım çalışmasına inanan profesyonellerle çalışmaktır.

Size Özel Çözümler

Ege Kafes Sistemleri ve Ekipmanları olarak Tavukçuluk sektöründeki tüm yatırımcılara sektörel ürünler ile ilgili size özel çözümler üretiyoruz.

İletişim


1423 sokak no:17 Doğanlar Bornova/İZMİR
 Tel: 0232. 479 81 36
Faks: 0232. 479 80 22